Seminář Čistota vody a její recyklace 2026

Dne 18. června 2026 proběhl v Technologickém centru Praha odborný seminář Čistota vody a její recyklace, který společně uspořádaly Technologické centrum Praha a CZEMP. Akce se zúčastnilo 47 odborníků z výzkumných institucí, univerzit, průmyslu i státní správy, kteří diskutovali aktuální výzvy v oblasti kvality vody, mikropolutantů a moderních technologií čištění.

Více informací zde